Оксана / 17.11.2023
Дякую за вашу працю. Чудовий сайт, багато цікавої інформації. Доставка замовлення своєчасна. Закваска в гарному стані, свіжа, є невелиа фасовка, що дуже зручно для таких початківців як я. Ще раз дякую. Бажаю вам успіхів і процвітання!
Администратор Светлана
Оксано, вдячні за Ваш відгук та бажаємо подальших успіхів у приготуванні сирів!
Володимир / 01.11.2023
Дякую дівчині Світлані що допомогла мені скласти замовлення саме з тих товарів які мені потрібні, нічого зайвого не вручила. Я ще початківець, але в мене вже добре виходять сири завдяки вашим рецептам, закваскам та порадам.
Администратор Светлана
Володимир, вдячні, що обрали інтернет-магазин "Дом - гастроном" . Будемо раді новій зустрічі!
Иріна / 26.09.2023
Доброго дня, тільки сьогодні отримала посилку, 9 днів шла, фермент не спрацював 40 літ молока вилила, працюю з цім магазином 5 років, не було скарг, все було добре, Укрпоштою не заказуйте, все решта влаштовує, дякую!
Администратор Светлана
Ірина, щиро дякуємо за відгук та за довіру магазину. Зв'яжиться, будь ласка з менеджером магазину для вирішення питання.
Марія / 15.09.2023
Дуже крутий магазин і я в цьому переконалася. Коли захотіла переробляти молоко свого господарства, то довго шукала постачальника якісних товарів. Замовляла у всіх магазинах по сироробству в Україні, але цей найкращий. Навіть однакові товари в іншому магазині будуть пропонувати на перший погляд дешевше, але там меньше кладуть закваски і результат гірше, тобто дешева рибка - погана юшка. Дівчата, ви молодці. Щиро бажаю вам процвітання.
Администратор Светлана
Марія, вдячні, що обрали інтернет-магазин "Домашний гастроном" . Будемо раді новій зустрічі!
Татьяна / 02.09.2023
Очень добросовестные и ответственные сотрудники. Заказ получила через сутки. Cпасибо девочкам? я довольна. Заказ выполнили полностью и быстро. Спасибо
Администратор Светлана
Татьяна, благодари за отзыв. Будем рады новой встрече.
Лариса / 30.03.2023
Доброго дня. Я користуюсь послугою цього магазину мабуть 4 роки . Магазин чудовий, дівчатка молодці, товар завжди якісний. Обслуговування на вищому рівні. Навіть були випадки що магазин не працював але дівчатка товар відправляли, за це окрема подяка. Дякую що ви завжди з нами, Навіть в таку скрутну годину.
Администратор Светлана
Лариса, ми вдячні, що обрали наш інтернет-магазин. Бажаємо подальших успіхів у приготуванні крафтових продуктів!
Светлана / 28.03.2023
Девочки - операторы, такие молодцы, терпеливые и готовы помочь. Спасибо!
Администратор Светлана
Светлана, благодарим за Ваш отзыв! Всегда идем на встречу и рады помочь.
Оксана / 11.03.2023
Спасибо, все быстро и честно!!
Администратор Светлана
Оксана, благодарим за отзыв! Будем рады дальнейшему сотрудничеству
Татьяна / 07.02.2023
Магазин очень хороший. Все хорошего качества и быстрое обслуживание. Рекомендую.
Администратор Светлана
Татьяна, спасибо за отзыв. Мы стараемся как можно быстрее доставлять качественные товары.
Марина Пермякова / 05.02.2023
Случайно нашла этот магазин и купила все нужные мне товары отличного качества в одном месте. Особенно впечатлил дренажный коврик. Я бы сказала, что коврик профессиональный. Заказывала до этого в других магазинах так всегда под видом дренажного коврика присылали садовую сетку черного или зеленого цвета, которую страшно ложить под сыр.
Администратор Светлана
Марина, благодарим за отзыв. Мы подбираем товары сертифицированные и специализированного назначения, потому что понимаем насколько важно использование качественного инвентаря при соприкосновении с продуктами питания.
Показано с 1 по 10 из 153 (всего 16 страниц)