Для сироваріння, виноробства, пивоваріння
279 грн.
Є в наявності

Електронний pH-метр з автоматичним калібруванням - це прилад для визначення рівня pH рідин. Може застосовуватися для проведення вимірювань у сироварінні, виноробстві, пивоварінні тощо.

Електронний pH-метр автоматично коригує показання залежно від температури рідини в діапазоні від 0 до 50°C, тому не потрібно проводити замір за температури 25°C і після цього робити перерахунок.

Технічні характеристики:

  • Діапазон вимірювання: 0,00-14,00 pH
  • Крок: 0,01 pH
  • Точність: ± 0,01 pH
  • Діапазон робочих температур: 0-50°C
  • Калібрування: автоматичне за двома точками
  • Розміри: 15,5х 3,1 х 1,8 см
  • Живлення: 2 х 1,5V (AG-13/LR44 - «таблетка», до комплекту входять)

У комплекті:

  • рН-метр електронний,
  • елементи живлення (батарейки),
  • пластиковий корпус
  • буферні розчини: рН 6.86 і рН 4.01

Виробник: Китай.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ рН-метра

  1. Зніміть ковпачок.
  2. Перед початком використання обполосніть електрод дистильованою водою і витріть насухо.
  3. Увімкніть pH-метр, натиснувши на кнопку «ON».
  4. Опустіть електрод pH-метра в ємність з розчином.
  5. Акуратно перемішайте, почекайте 30 сек, поки показання стабілізуються, тепер можна зчитувати результат.
  6. Після закінчення роботи вимкніть pH-метр, обполосніть електрод дистильованою водою і закрийте ковпачком.

КАЛІБРОВКА pH-метра

1. Увімкніть pH-метр, натиснувши на кнопку «ON».

2 Занурте електрод у калібрувальний розчин 6.86 температурою 25°С, увійдіть у режим калібрування - затисніть кнопку кнопку «CAL» на 5 секунд і відпустіть. На екрані буде відображено значення «6.86», зачекайте поки екран згасне.

3. Дістаньте електрод, обполосніть дистильованою водою і витріть насухо.

4 Опустіть електрод у калібрувальний розчин 4.01 температурою 25°С, увійдіть у режим калібрування - затисніть кнопку кнопку «CAL» на 5 секунд і відпустіть. Потім змініть відображуване на дисплеї значення ph - швидко натисніть на кнопку «CAL» вдруге (без утримання кнопки). На екрані буде відображено значення «4.00», почекайте, поки екран згасне. Якщо зробити ще одне швидке натискання на «CAL», то відбуватиметься калібрування за розчином 9.18 (це необхідно для рідин з pH понад 7.00).

5. Дістаньте електрод, обполосніть дистильованою водою і витріть насухо. Калібрування завершено.

Після калібрування протестуйте pH-метр у використаних калібрувальних розчинах. Якщо ви будете вимірювати pH рідин зі значенням понад 7.00, то для калібрування використовуйте розчини 6.86 і 9.18. Принцип калібрування такий самий, тільки потрібно вибирати спочатку для калібрування значення 6.86, потім 9.18.

ВАЖЛИВО:

  • Не допускайте пересихання електрода
  • Не зберігайте електрод у дистильованій воді
  • Періодично знову калібруйте ваш pH-метр

ЗБЕРІГАННЯ ЕЛЕКТРОДА pH метра

В електроді pH-метра міститься розчин солі KCl. Тому, коли в зовнішньому/вимірюваному середовищі ця ж речовина (KCl), перехід через напівпроникну мембрану скляного електрода не відбувається. Коли там інша сіль, то, так само, перехід ускладнений.

Коли електрод сухий - так само переходу немає, але й немає можливості відразу ним скористатися. Для використання необхідно відмочувати в розчині соляної (або іншої) кислоти.

Під час занурення pH електрода в дистильовану воду розчин КСІ з електрода переходить у воду, і, навпаки, вода переходить в електрод. Тому не можна зберігати електрод pH-метра в дистильованій воді!

Рекомендується зберігати електрод pH-метра в розчині KCl. За його відсутності можна скористатися будь-якою іншою доступною сіллю, наприклад NaCl (звичайна пісяча сіль). Для цього необхідно приготувати розчин для зберігання pH електрода за такою схемою:

  1. Фільтруємо водопровідну воду будь-яким механічним фільтром;
  2. Доводимо до кипіння;
  3. Додаємо сіль у розрахунку 6 грам на 1 л води;
  4. Отриманий розчин для зручності наливаємо безпосередньо в ковпачок pH-метра.

У такому стані pH-метр може зберігатися довгий час. Для його використання необхідно:

  1. Відкриваємо кришку електрода, виливаємо з неї солону воду;
  2. Промиваємо електрод від солі в проточній воді;
  3. Електрод готовий - проводимо вимірювання;
  4. Відправляємо електрод назад на зберігання, наливши в його кришку нову порцію раніше приготованого розчину для зберігання із солі.

Ще не було питань.

Чеддер (рецепт приготовления)
Чеддер (рецепт приготовления)
Чеддер - это самый знаменитый английский сыр. Это классический твердый сыр из пастеризованного коровьего молока с плотной, крошащейся текстурой, имеющий бледновато-желтый цвет теста. Некоторые фермеры подкрашивают Чеддер натуральным красителем а..
Грюйер (рецепт приготовления)
Грюйер (рецепт приготовления)
Грюйер - традиционный твердый сыр из коровьего непастеризованного молока. Свое название сыр берет от одноименной швейцарской деревушки (Gruyere). У Грюйера более плотная и зернистая текстура, чем у Эмменталя, и более темно-желтое тесто. Корочка ..
Таледжио (рецепт приготовления)
Таледжио (рецепт приготовления)
Таледжио — полумягкий итальянский сыр с мытой коркой из пастеризованного коровьего молока. Сыр Таледжо выпускается в форме небольших квадратов размером 18-20 см, высотой 5-8 см и весом 1,8-2,2 кг оранжевого цвета, имеет шероховатую, ароматн..
Страчателла (рецепт приготування)
Страчателла (рецепт приготування)
Сир Страчателла являє собою сирні пасма, які знаходяться під солонуватими густими вершками. Цей сорт вважається справжнім делікатесом, з якого, в основному, виготовляють популярне морозиво – страчателла.Продукт являє собою молодий сир білого кольору ..
Пон-Левек (рецепт приготовления)
Пон-Левек (рецепт приготовления)
Пон-Л'Эвек (Пон-Левек) - это один из вкуснейших и древнейших французских мягких сыров. Пон-л'Эвек раньше называли "ангелочком": обладая миниатюрными формами (квадрат со стороной 10,5 - 11,5 см), этот сыр, покрытый розовато-оранжевой корочкой под..

Рекомендовані товари

Рекомендуємо почитати