Закваски, ферменти, інгридієнти для ковбас в Україні

Новини та Огляди

Інтернет-магазин "Дом-гастроном" спеціалізується на продажі любителям та професіоналам всього необхідного асортименту продукції для приготування різних видів сирів і ковбасних делікатесів, як у домашніх умовах, так і на фермерських господарствах.

Ми постаралися зробити процес підбору наших товарів максимально швидким та зручним.
Відгуки наших клієнтів

Читати всі відгуки
Оксана / 17.11.2023
Дякую за вашу працю. Чудовий сайт, багато цікавої інформації. Доставка замовлення своєчасна. Закваска в гарному стані, свіжа, є невелиа фасовка, що дуже зручно для таких початківців як я. Ще раз дяк..
Володимир / 01.11.2023
Дякую дівчині Світлані що допомогла мені скласти замовлення саме з тих товарів які мені потрібні, нічого зайвого не вручила. Я ще початківець, але в мене вже добре виходять сири завдяки вашим рецепта..
Иріна / 26.09.2023
Доброго дня, тільки сьогодні отримала посилку, 9 днів шла, фермент не спрацював 40 літ молока вилила, працюю з цім магазином 5 років, не було скарг, все було добре, Укрпоштою не заказуйте, все решта в..
Марія / 15.09.2023
Дуже крутий магазин і я в цьому переконалася. Коли захотіла переробляти молоко свого господарства, то довго шукала постачальника якісних товарів. Замовляла у всіх магазинах по сироробству в Україні, ..
Татьяна / 02.09.2023
Очень добросовестные и ответственные сотрудники. Заказ получила через сутки. Cпасибо девочкам? я довольна. Заказ выполнили полностью и быстро. Спасибо..
Лариса / 30.03.2023
Доброго дня. Я користуюсь послугою цього магазину мабуть 4 роки . Магазин чудовий, дівчатка молодці, товар завжди якісний. Обслуговування на вищому рівні. Навіть були випадки що магазин не працював ал..