Йогурт по-грецьки на 50 л та 100 л

82 грн.
Є в наявності

Грецький йогурт – унікальний кисломолочний продукт із підвищеною часткою сухих речовин, який одержують у результаті сквашування молока чистими культурами молочнокислих бактерій. Завдяки особливій технології виробництва, йогурт має густу кремоподібну структуру із чудовою вершковою нотою.

Традиційний грецький йогурт здавна готували з овечого молока, а принципова відмінність від інших кисломолочних напоїв – після заквашування його потрібно було відфільтрувати, щоб він став густішим. Оскільки грецький йогурт проціджується видалення сироватки, отже, в нього густіша консистенція. Видалення сироватки робить грецький йогурт густішим і надає вершкового смаку.

Оскільки грецький йогурт із вищою концентрацією сухих речовин, він містить більше кальцію, білка та інших корисних речовин у порівнянні зі звичайним йогуртом. У ньому також менше цукру та вуглеводів, оскільки частина лактози, присутня у всіх молочних продуктах, видаляється разом із сироваткою, а інша її частина перетворюється на молочну кислоту і може вживатися людьми з частковою непереносимістю лактози.

Склад:

  • Streptococcus thermophilus
  • Lactobacillus delbrueckii підвид bulgaricus

Рекомендована температура для сквашування: 37 - 43 ºС

Норма витрати: 0,15 г на 10 л молока. Для зручного дозування закваски можете придбати мірну ложечку разом із таблицею з дозування.

Вид закваски: термофільна (за посиланням відкриються всі термофільні закваски).

Найближчі АНАЛОГИ:

 

Спосіб приготування грецького йогурту:

  1. Нагрійте молоко до 85 ºС, потім охолодіть до 40 ºС і внесіть закваску - посипте порошок закваски на поверхню молока, дайте постояти 3 хвилини і добре перемішайте;
  2. Залишіть у теплому місці на 6 - 8 годин.
  3. Коли молоко повністю заквасилося, то йогурт поміщають для фільтрації в дренажний мішечок, щоб під силою власної ваги зайва рідина (сироватка) скла в окремий посуд. Фільтрацію проводять протягом 3 - 6 годин у холодильнику при температурі 5-10ºС. Чим довше фільтрується грецький йогурт, тим частіше він стає.

Рекомендації щодо застосування:

  1. Якщо зберігання закваски здійснюється за негативної температури, перед розкриттям пакет необхідно витримати при кімнатній температурі 20-30 хвилин. Інакше це може вплинути на активність і дію культур.
  2. Перед застосуванням закваски необхідно переконатися в тому, що культура в пакеті знаходиться в розсипчастій порошкоподібній формі.
  3. Додавати прямо в молоко, що переробляється. Не допускати утворення піни та попадання повітря в молоко. Розсипати необхідну кількість закваски поверхнею нагрітого до потрібної температури молока, почекати 2-3 хвилини, щоб закваска ввібралася і потім перемішати.
  4. Залишити молоко сквашуватися на термін, що рекомендується в рецепті.

Зберігання: при температурі -18ºС. Термін зберігання 18 місяців.

Умови транспортування: культура упакована в герметичну упаковку, що виключає контакт із будь-яким природним середовищем. Тому короткочасне порушення умов зберігання (транспортування при кімнатній температурі) терміном до 2х тижнів не впливає на активність штаму.

Виробник: Danisco France SAS (Франція)

УВАГА! При роботі з бактеріальними концентратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Рекомендуємо почитати

Заквасочные культуры и их виды

Заквасочные культуры и их виды

Закваски, или заквасо..

Выбор молока для сыроделия

Выбор молока для сыроделия

Основной ингредиент в..

КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ  ВЫХОД СЫРА ?

КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ ВЫХОД СЫРА ?

Количество сыра, кото..

Значение Lactobacillus acidophylus для организма человека