Бастурма - це в'ялена вирізка з м'яса з неповторним пряно-пекучим солонувато-кислуватим смаком. Ця страва поширена в турецькій, вірменській, азербайджанській, середньоазіатській кухнях. У старі часи це була їжа мисливців, і робилася вона для того, щоб м'ясо довше зберігалося. Зараз це делікатес.
Вирізка з м'яса спершу засолюється, потім натирається сіллю і кладеться під прес для надання форми. Потім її кладуть у спеціальну суміш зі спецій і підвішують для просушування. Бастурма дуже смачна і коштує дуже дорого, але її можна приготувати в домашніх умовах. Нічого складного в цьому немає, проте доведеться запастися достатньою кількістю часу. У середньому час приготування бастурми становить від двох до чотирьох тижнів.
Суміш спецій для бастурми ідеально підходить для однойменного м'ясного делікатесу, а також для інших м'ясних продуктів. Також цю суміш спецій додають у гуляш, приготований із яловичини, свинини або телятини. Ще можна додати до будь-якого тушкованого м'яса та соусу.
Склад: паприка червона мелена, пажитник мелений, перець чилі мелений, коріандр мелений, кріп насіння, базилік зелень, майоран зелень, чабер зелень, лавровий лист, куркума, петрушка зелень У складі НЕ міститься сіль!
Норма витрати: від 20 до 35 г на 1 кг продукту.
Основні характеристики:
- зовнішній вигляд - сипучий порошок
- колір - від жовто-коричневого до червоного
- смак - пряний
- запах - властивий прянощам, що входять до складу суміші
Вага упаковки: 50 г
ВАЖЛИВО! Суміш спецій для бастурми надійно упакована в крафт-пакет, що забезпечує вологонепроникність і світлонепроникність, і забезпечує тривалість зберігання сухого продукту. Пакет оснащений спеціальним струнним замком «зіпером», що дає змогу в процесі використання багаторазово його закривати, не допускаючи до продукту повітря, вологу та пил.
Термін зберігання: 24 місяці за кімнатної температури та відносної вологості повітря не більше 75 %. Зберігати в закритому вигляді.
Виробник: Україна
Ще не було питань.
Рекомендуємо почитати
Ошибки при изготовлении сырокопченой и сыровяленой колбасы
Если вы решили самостояте..
Закал колбасы: причины образования и способы устранения
При производстве полукопч..
Глоссарий колбасьера
Глоссарий по изготовлению..
Выбор мяса для домашней колбасы
Выбор сырья является перв..