Культури пропіонових бактерій на 500 л
  • Рейтинг:
  • Доступно:
    9 шт.
  • Ароматоутворювальна здатність:
    висока
  • Газоутворювальна здатність:
    висока

306 грн.
Є в наявності

До складу пропіонових бактерій Sacco РВ1 входять спеціально відібрані штами Propionibacterium freudenreichii ssp. shermanii та Propionibacterium freudenreichii ssp. globosum. Ці бактерії використовуються при виробництві твердих сирів з "великими очками", таких як Маасдам, Ементаль, Ярлберг і в сирах типу Швейцарський.

Дія цієї закваскової культури PB1 проявляється в тому, що вона ферментує лактозу та лактати, продукуючи вуглекислий газ, пропіонову кислоту та оцтову кислоту. Таким чином сприяє утворенню характерних сирних очей і формує аромат у готовому продукті.

Рекомендується використовувати пропіонові бактерії разом із термофільними заквасками або мезофільно-термофільними заквасками. З їхньою допомогою ви зможете приготувати справжні швейцарські сири.

А якщо ви хочете посилити розвиток пропіонових бактерій та отримати солодкий смак сиру, то використовуйте закваски у складі яких є бактерії Lactobacillus helveticus

Склад:

  • Propionibacterium freudenreichii subsp. shermanii
  • Propionibacterium globosum

Рекомендоване дозування:

  • Тверді сири типу "Емменталь" - 5 D на 500 л молока
  • Швейцарський сир - 5 D на 500 л молока
  • Напівтверді сири типу "Маасдам" - 5 D на 250 - 500 л молока

Розрахунок норми внесення закваски:

  1. Якщо ви придбали закваску на 200 л, то на упаковці буде вказана вага. Норму внесення можна вирахувати пропорційно до вашого обсягу молока.
  2. Якщо ви придбали оригінальний пакет закваски, що містить 5 doses (кількість одиниць активності), то цієї кількості вистачить на переробку 500 л молока в домашніх умовах. Для розрахунку ваги сухої закваски необхідно зважити на ювелірних вагах культуру, відняти вагу порожнього пакета (5 грам), а потім кількість закваски розрахувати пропорційно вашому об'єму молока. Такий розрахунок необхідно робити кожен раз, тому що кількість закваски в упаковці може змінюватися від партії до партії (обумовлена ​​фаговою альтернативністю партій). Об'єм молока, на який розрахований пакет, при цьому залишається незмінним.

Рекомендації щодо застосування:

  1. Якщо зберігання закваски здійснюється за негативної температури, перед розкриттям пакет необхідно витримати при кімнатній температурі 20-30 хвилин. Інакше це може вплинути на активність і дію культур.
  2. Перед застосуванням закваски необхідно переконатися в тому, що культура в пакеті знаходиться в розсипчастій порошкоподібній формі.
  3. Додавати прямо в молоко, що переробляється. Не допускати утворення піни та попадання повітря в молоко. Розсипати необхідну кількість закваски поверхнею нагрітого до потрібної температури молока, почекати 2-3 хвилини, щоб закваска ввібралася і потім перемішати.
  4. Залишити молоко сквашуватися на термін, що рекомендується в рецепті.

Термін зберігання: 18 місяців за умови зберігання в морозилці при температурі -18ºС.

Виробник: Saco System (Сакко, Італія)

У тому випадку, якщо ви розкрили пакет і не використовували його вміст до кінця, то пакет необхідно герметично закрити або пересипати його в пробірки і зберігати в морозильному відділенні холодильника при температурі -18°С.

УВАГА! При роботі з бактеріальними концентратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Транспортування заквасок може проводитися за нерегульованої температури протягом 2 тижнів без ризику зменшення активності.

Афродіта / 20.11.2022
Підкажіть будь ласка, кінцеву дату придатності на сьогодні?
Дякую!
Администратор Светлана
До 29.12.2023
Алла / 04.12.2021
На даний час,яка дата виготовлення?
Администратор Светлана
На данный момент срок годности пропионовых бактерий РВ 1 до ноября 2022 года
Евгений / 10.06.2020
сколько мгр. на 10 л молока?
Администратор Светлана
на 10 л молока средняя норма расхода составляет 0,1 гр
Грюйер (рецепт приготовления)
Грюйер (рецепт приготовления)
Грюйер - традиционный твердый сыр из коровьего непастеризованного молока. Свое название сыр берет от одноименной швейцарской деревушки (Gruyere). У Грюйера более плотная и зернистая текстура, чем у Эмменталя, и более темно-желтое тесто. Корочка ..
Маасдам (рецепт приготовления)
Маасдам (рецепт приготовления)
Маасдам - это голландский сыр с большими глазками и запоминающимся сладковато-ореховым вкусом. Маасдам имеет очень пластичную структуру, превосходен в нарезке, отлично плавится и повсеместно используется в кулинарии. Маасдам - это довольно молод..
Эмменталь (рецепт приготовления)
Эмменталь (рецепт приготовления)
Эмменталь - твердый швейцарский сыр с большими круглыми глазками размером с орех, традиционно изготавливаемый из непастеризованного коровьего молока. Характерная особенность этих сыров — крупные «глазки», которые формируются благодаря дейст..

Рекомендовані товари

Рекомендуємо почитати

Состав сырных заквасок

Состав сырных заквасок

Если вы хотите получи..

Особенности мезофильных и термофильных заквасок
Какой сыр лучше всего делать для продажи
Факторы влияющие на образование ГЛАЗКОВ в сыре