СКЛАД: закваска + фермент + рецепт
  • Рейтинг:
  • Доступно:
    1000 шт.
  • Рівень складності:
    середній

25 грн.
Є в наявності

Російський сир – найрозповсюджений та найчастіше вироблюваний вид сиру на території СНГ. Це наварений пресований сир із ажурним рисунком, який створюється завдяки особливій техніці обсушки сирного зерна, у результаті якої між зернятками утворюються порожнини, які створюють таку пористу текстуру. У цьому відмінність сиру від Костромського та Пошехонського, глазки у яких утворюються завдяки діяльності газоутворюючої  мікрофлори. Рецептура Російського сиру подібна німецькому Тільзитеру, однак скоринка сиру покривається воском або ж сир запечатується у пакет, тоді як Тільзитський сир має жовтогарячу скоринку, утворену при промиванні спеціальним розсолом із бревібактеріями.

Російський сир є сиром із підвищеною кислотністю, що помітно за його смаком: він помітно кисліший за Костромський та Пошехонський сири. Рецептуру сиру було створено у 60-ті роки ХХ ст, і вона одразу набула значної популярності. Однак, такого бренду, як «Російський сир», не існує, і на ринку з’являється безліч «Російських» сирів, які не мають жодного відношення до первинної рецептури. На жаль, у класичному виконанні цей сир практично неможливо знайти: все відбувається через неправильно складену бактеріальну закваску, що дуже впливає на смак та консистенцію сиру.

Для посилення вершкового смаку сиру можна додати телячу ліпазу, а для формування в сирі пікантної гострини використовують козячу ліпазу або овечу ліпазу.

Для захисту поверхні сиру від росту плісняви ​​слід використовувати антимікробне прозоре покриття для сиру або антимікробний агент Натамакс, термоусадочні пакетилатексне покриття або восковий сплав.

Характеристики готового сиру:

  • Країна походження: СРСР;
  • Тип сиру: напівтвердий.
  • Тип молока: з пастеризованого коров’ячого молока (використовувати тільки домашнє молоко).
  • Текстура: відкрита, пластична.
  • Колір: жовтий.
  • Смак: кислий, молочний, вершковий.
  • Термін визрівання: 2 місяці.

Склад комплекту для приготування сиру «Російський»:

  1. Заквашувальна культура для сиру «Російський» (Dalton, Італія)
  2. Фермент молокозсідальний (Reniplus, Іспанія)

При покупці набору на 100 л молока мірна ложечка у ПОДАРУНОК!

Рівень складності приготування: середній

Термін зберігання комплекту: 1 місяць у холодильнику, 1 рік за умов зберігання закваски у морозильній камері, а ферменту – у холодильнику.

Вихід готового сиру: 10 % від обсягу молока

УВАГА! До комплекту входить докладна роздрукована інструкція приготування  сиру «Російський».

 Перед замовленням обов’язково ознайомтеся з рецептурою приготування сиру і проаналізуйте наявність необхідного інвентарю та обладнання у вас вдома. Все обладнання повинно бути чистим та продезінфікованим.

Із сироватки, що залишиться після приготування сиру, приготуйте ніжну та корисну рікотту або сир Брюност.

Успіхів Вам у домашньому сироробстві!

Рита / 08.09.2024
Добрый день. Делала по рецепту сыр, засыпала закваску, подождала с минуту, перемешала, накрыла и ждала минут 30, открываю чтобы залить фермент и кальций хлорид, а там сгусток....что не так сделала? Или всё сразу вместе нужно была, закваску, фермент и кальций хлорид вливать и ждать время до сгустка? Но по рецепту же время должно пройти от закваски и потом фермент...не понимаю...
Администратор Светлана
Здравствуйте.
На момент приготовления молоко было подкисшее (с повышенной кислотностью), а повышение температуры и ещё дополнительное внесение молочнокислых бактерий окончательно превратило молоко в простоквашу. Можно из такого молока приготовить творог.
Татьяна / 15.04.2020
Добрый день, подскажите пожалуйста, здесь дозировка строгая или я могу например взять закваску на 6 литров молока а использовать 8 или 10?
Администратор Светлана
Дозировка рассчитана на 6 л молока. Можно увеличить молоко до 7-8 л, но в таком случае скорость образования молочного сгустка под действием фермента увеличиться.
..
..
..
Российский сыр (рецепт приготовления)
Российский сыр (рецепт приготовления)
Российский сыр - самый распространенный и производимый вид сыра на территории СНГ. Это невареный прессованный сыр с ажурным рисунком, который создается благодаря особой технике обсушки сырного зерна, в результате которой между зернышками об..

Рекомендовані товари

Рекомендуємо почитати

Какой сыр лучше всего делать для продажи
Липаза в сыроделии

Липаза в сыроделии

Начинающие сыроделы ч..

Дефекты сыра и как их избежать