Висока активність та вигідна ціна

76 грн. 65 грн.
Є в наявності

Мікробіальний фермент Valiren 750 XTL виробляється за технологією без ГМО. Даний фермент рекомендується використовувати при виробництві м'яких та напівтвердих сирів, забезпечуючи їм стабільну якість та хороші органолептичні властивості. Рідкий фермент Valiren 750 XTL можна використовувати як дешевшу альтернативу сичужним ферментам тваринного походження.

Склад: Rhizomucor miehei

Активність: 750 IMCU

Норма витрати: 25 мл на 1000 л молока

Тип ферменту: мікробіальний (за посиланням відкриються всі вегетаріанські ферменти).

ВАЖЛИВО! Правильне дозування ферменту (коагулянту) залежить від таких факторів: тип сиру, температура і рН молока, компонентів, що вносяться в молоко (присутність ліпази, хлористого кальцію). Тому точна доза має бути оптимізована до індивідуальних умов використання.

Спосіб застосування: Розчиніть необхідну кількість вегетаріанського ферменту в 50 мл води і додайте в молоко температурою 30-40°С.

Упаковка: флакон (ПЕТ)

Об'єм: 30 мл (у середньому вистачає для згортання 1200 л молока), 100 мл (у середньому вистачає для згортання 4000 л молока).

Термін зберігання: 24 місяця. Після закінчення терміну продукт придатний до застосування, але знижує свою активність, тому слід збільшити норму витрати. Зберігати при температурі від +2 до +10℃ відносної вологості повітря не більше 75%.

Виробник: «MAYASAN A.S.» Туреччина

УВАГА! При роботі з ферментними препаратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Транспортування може проводитися за нерегульованої температури протягом 2 тижнів без ризику зменшення активності.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари

Мітки: Рідкий мікробіальний фермент, вегетаріанський фермент, рідкий вегетаріанський фермент для сиру, фермент для сиру, купити рідкий вегетаріанський фермент для сиру, мікробіальний фермент Valiren 750 XTL

Рекомендуємо почитати

Как правильно нарезать сырный сгусток

Как правильно нарезать сырный сгусток

Чтобы узнать, когда сыр..

Проведение теста на чистое отделение
Важность КИСЛОТНОСТИ МОЛОКА в сыроделии