Надає гострого смаку з тривалим приємним післясмаком

18 грн.
Є в наявності

Овеча ліпаза (ягняча ліпаза, ліпаза вівцева) сприяє більш гострому і вираженому смаку сиру, типовий для Пекорино Романо, з тривалим неймовірним приємним післясмаком.

Ліпаза овеча - це ферментний препарат, який одержують із залоз у підстави мов ягняти. Ці специфічні ферменти модифікують молочні жири, виділяючи як жирні кислоти короткого, так і довголанцюгового зв'язку. Існують 3 ступеня вираженості зазначених смакоароматичних змін: легка, середня та сильна. У нашому БЛОЗі ви можете детальніше ознайомитися про значення ліпази в сироробстві.

Щоб отримати смак і запах сиру відповідно до цих ступенів виразності, овечу (ягнячу) ліпазу вносять на 100 л молока в таких кількостях: 2...3; 4...7; 8...10 грамів.

Норма витрати: щоб отримати відповідний смак та запах сиру, вівцеву ліпазу вносять у таких кількостях: 2...5 г на 100 л молока.

Мірна ложечка в комплект не входить! Мірну ложечку можна придбати окремо разом із таблицею з дозування.

Спосіб застосування:

  1. Для виготовлення розчину потрібно 50...100 масових частин води на 1 масову частину препарату (незалежно від виду);
  2. Розчинити потрібну кількість препарату в кип'яченій воді кімнатної температури;
  3. Вилити отриманий розчин у сироварну ванну, ретельно перемішати близько 2 хв. Невикористані розчини препарату не зберігайте.
  4. Ліпаза вноситься в сироварну ванну після бактеріальної закваски і ДО молокозгортального ферменту

Вплив вівцевої ліпази на дозріваючий сир буде тим ефективнішим, чим вища температура дозрівання. Якщо сир дозріває за найвищих допустимих температур, ефект поліпшення смакоароматичних показників та прискорення дозрівання (до 50%) буде максимальним.

Вівцева ліпаза може бути використана спільно з телячої ліпазою. У такому разі можна отримати нюанси різних уподобань.

Варіанти для замовлення: 1 г; 10 г; 50 г

Умови зберігання: при температурі -18ºС.

Термін зберігання: 12 місяців. Продукт, використаний після закінчення терміну придатності, не надає шкідливого впливу, лише трохи знижується його активність.

Виробник: Сaglificio Clerici S.p.A. Італія

УВАГА! При роботі з ферментними препаратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.

Транспортування ферментних препаратів може проводитися за нерегульованої температури протягом 2 тижнів без ризику зменшення активності.

Афродита / 08.02.2022
Подскажите пожалуйста, есть ли смысл добавления такой липазы (или телячьи) в сыр типа "фета", "брынза" и др. мягких сыров???????????
Спасибо
Администратор Светлана
Для мягких сыров необходимо больше добавлять липазы, ориентировочно 7-8 грамм на 100 л молока
Чеддер (рецепт приготовления)
Чеддер (рецепт приготовления)
Чеддер - это самый знаменитый английский сыр. Это классический твердый сыр из пастеризованного коровьего молока с плотной, крошащейся текстурой, имеющий бледновато-желтый цвет теста. Некоторые фермеры подкрашивают Чеддер натуральным красителем а..
Пошехонский сыр (рецепт приготовления)
Пошехонский сыр (рецепт приготовления)
Пошехонский сыр - это твердый сычужный невареный прессованный сыр с пластичной текстурой и небольшим количеством естественных глазков округлой формы. Пошехонский сыр характеризуется коротким сроком созревания, малым количеством и размером глазко..

Рекомендовані товари

Мітки: ліпаза овеча, ліпаза з ягняти, ліпаза ягняча, купити ліпазу для сироробства в Україні, ліпаза для сиру, ліпаза вівцева, закваска для сиру, підсилювач смаку для сиру, ароматизатор для сиру, ароматизатор сиру, ароматизатор для сироробства

Рекомендуємо почитати

Пастеризация молока для сыроделия

Пастеризация молока для сыроделия

Пастеризация молока –..

Хлористый кальций в сыроделии

Хлористый кальций в сыроделии

Мы часто слышим о вре..

Липаза в сыроделии

Липаза в сыроделии

Начинающие сыроделы ч..