Закваска для приготування біойогурту виготовлена з ліофілізованих молочнокислих бактерій і призначена для безпосереднього додавання в молоко. Має високий рівень ароматоутворення і газоутворення. Ця заквасочна культура виробляє велику кількість полісахаридів, що сприяє збільшенню в'язкості готового продукту.
Домашній біойогурт можна легко приготувати в йогуртниці, термосі, мультиварці, духовці, каструльці або просто в баночці. Ви витратите лише кілька хвилин на те, щоб змішати закваску з молоком і вилити в чисту тару. На цьому Ваша участь у процесі закінчується. Можете спокійно забути про нього на кілька годин. У середньому це близько 6 – 10 годин. В результаті Ви харчуватиметеся корисним, і головне – 100% екологічно чистим домашнім йогуртом без усіляких добавок, барвників тощо. Багато варіантів приготування домашніх кисломолочних продуктів ви знайдете в нашій КНИГІ РЕЦЕПТІВ.
Состав:
- Streptococcus salivarius subsp. thermophilus,
- Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus,
- Streptococcus filant,
- Lactobacillus acidophilus,
- Lactobacillus casei,
- Bifidobacterium bifidum
Норма витрати: 0,15 г на 10 л молока. Для зручного дозування закваски можете придбати мірну ложечку разом із таблицею з дозування.
Найближчі АНАЛОГИ: пробіотична закваска ABY-3 (Хансен)
Оптимальна температура сквашування: 35-39 °С.
Спосіб приготування пробіотичного йогурту:
- Нагрійте молоко до 85 ºС, потім охолодіть до 37 ºС і внесіть закваску - посипте порошок закваски на поверхню молока, дайте постояти 3 хвилини і добре перемішайте;
- Заквашування при температурі 37 ºС протягом 6 - 8 годин.
- Після цього перевірте пробіо-йогурт – якщо молоко повністю заквасилося, можете забирати продукт у холодильник, якщо ще не зовсім завершений процес заквашування, то дайте молоку постояти ще 1-2 години;
- Якщо ви використовуєте електричну йогуртницю, процес сквашування може йти швидше. Перевіряйте йогурт на готовність вже за 4 години.
- Після закінчення процесу заквашування готовий продукт необхідно обов'язково охолодити, щоб йогурт не перекис.
Рекомендації щодо застосування:
- Якщо зберігання закваски здійснюється за негативної температури, перед розкриттям її необхідно витримати при кімнатній температурі 20-30 хвилин. Інакше це може вплинути на активність і дію культур.
- Перед застосуванням закваски необхідно переконатися в тому, що культура в пакеті знаходиться в розсипчастій порошкоподібній формі.
- Додавати прямо в молоко, що переробляється. Не допускати утворення піни та попадання повітря в молоко. Розсипати необхідну кількість закваски поверхнею нагрітого до потрібної температури молока, почекати 2-3 хвилини, щоб закваска ввібралася і потім перемішати.
- Залишити молоко сквашуватися на термін, що рекомендується в рецепті.
Зберігання: при температурі -18ºС. Термін зберігання 12 місяців.
Умови транспортування: культура упакована в герметичну упаковку, що виключає контакт із будь-яким природним середовищем. Тому короткочасне порушення умов зберігання (транспортування при кімнатній температурі) терміном до 2х тижнів не впливає на активність штаму.
Виробник: Dalton (Італія)
УВАГА! При роботі з бактеріальними концентратами ретельно дотримуйтесь стерильності, вимірювальні прилади (ложки) необхідно обробляти 70% спиртовим розчином.
Подскажите сколько нужно брать на 5-10 литров маленькой ложечкой, которая была с флаконом. Спасибо
Мітки: закваска для йогурту, домашній йогурт, біо-йогурт, закваска для біо-йогурту, приготувати йогурт, рецепт йогурту, бактерії для йогурт, болгарська паличка